This event has already been organised. You can find the event materials on this archive page.

SPOGEN.AI – Puhuva tekoälyavustaja liikkuviin työkoneisiin: Konkreettisia hyötyjä konevalmistajille, jakelijoille ja huoltoliiketoiminnalle

Powered by Business Tampere

Date: 29.10.2024 klo 10:00-11:00

Location: Linja-autoaseman esittelytila Siluetti

Address: Hatanpään valtatie 7, 33100 Tampere

Organizer: Business Tampere, & Spogen.ai

Language: Suomi

Original description of the event:

Lämpimästi tervetuloa Älykkäämpi organisaatio -tapahtumasarjan tapahtumaan: Puhuva tekoälyavustaja liikkuviin työkoneisiin: Konkreettisia hyötyjä konevalmistajille, jakelijoille ja huoltoliiketoiminnalle.

Tule kuulemaan, miten puhuva tekoälyavustaja voi tuoda konkreettisia hyötyjä liikkuvien työkoneiden valmistajille, jakelijoille ja huoltoliiketoiminnalle. Joonas Koivuniemi, Spogen.ai:n perustaja ja toimitusjohtaja, jakaa näkemyksiään ja kokemuksiaan siitä, miten tekoäly voi parantaa tehokkuutta, vähentää seisokkiaikoja ja lisätä asiakastyytyväisyyttä. Tämä tapahtuma tarjoaa arvokasta tietoa kaikille, jotka ovat kiinnostuneita tekoälyn soveltamisesta teollisuudessa.

Ohjelma:

9.30 Aamukahvit
10.00 Puhuva tekoälyavustaja liikkuviin työkoneisiin – Joonas Koivuniemi, Spogen.ai
11.00 Verkostoitumista
11.30 Tapahtuma päättyy

Tapahtuma on osa Älykkäämpi Organisaatio -tapahtumasarjaa, joka toteutetaan yhdessä Tampere AI -ekosysteemin jäsenten ja kumppanien kanssa. Tutustu tapahtumasarjaan: https://businesstampere.com/fi/alykkaampi-organisaatio-tapahtumasarja/

This event has already been organised. You can find the event materials on this archive page.

View more

UK Propel Nordic Bootcamp

12.01.2026-16.01.2026

Discovery Wy, Woodhouse

Hiilineutraalin liiketoiminnan webinaarisarja, osa 4

12.01.2026

Microsoft Teams

Hydrogen Summit & Expo 2026

14.01.2026-15.01.2026

Tampere Sports & Expo

Back to top